Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Züpper Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI

2 posters
YazarMesaj
mete123
Admin
Admin
mete123

Yaşadığın yer : istanbul
Hobiler ve iş : basketboll
Takma ad(Lakap) : agresif insan

AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI Empty
MesajKonu: AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI   AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:39 pm

ben ve arkadaşlarım yine o olaydan ders almadık sahilde sol tarafa dondukten sonra sonunu hıc goremedımız bısıkletle gıtsek bıle ulasamadıımız dayansak bıle korkudan odumuz patlayıp dısarı cıktımız bır cıkıntı(mağarada denilebilir)o cıkıntıya gırelım dedık en onde ben benım arkamda rapcı(Atakan o manyaq olan)onun arkasında okuzun tekı(doukan cocuga wuruon guluo) onun arkasındada ahmethan war.bız o cıkıntıya gırdık baya ılerledık ahmethan saolsun el fenerı getırmıs actım el fenerını gıttık ılerı gecen olaydaki ayaa kanıyan cocuk ahmethan bu arada we yarası hala ıyılesmemıstı cocugun ıste cıkıntıda ılerlerken bı sees duyduk ya ayak sesı yada su sesı bıraz korksakta ıcımızden bırı yapmıstır dedık ılerledık ama bırden o su olan yere gelık we aynı ses bı daha geldı sag tarafa donmelı bır yer ordan donmemızle kosmamız bır oldu yıne o beyaz ısıklı seylerden(sızın deyımınızle)Atakan hawale gecırıyodu ahmethanın yarası dahada buyumustu o OKUZ cocukta shoq olmustu azı acık bana bakıodu ben hatırlamak bıle ıstemıorm

KORKTUM DIEN affraid
setosh
*YeN! üY€*
*YeN! üY€*
setosh

Yaşadığın yer : İstanbul
Hobiler ve iş : gitar çalmak(artık elektro gitar da dahil)
Takma ad(Lakap) : setosh,set,setocan

AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI Empty
MesajKonu: Geri: AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI   AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 8:49 pm

açaıkçası bu pekde korkunç deil metecim

AKÇAYDA YAŞADIIM OLAYLARIN DEWAMI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-